Diskuze

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Sraz

No, každý tomu říká jinak :D

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Sraz

Jsem klidně pro nealko večírek, pokud s tím budou ostatní souhlasit :-D

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Re: Sraz

Že nealko věčírek... :-D Nealko je pro tebe cizí slovo... :-D

Datum
Vložil
Titulek

Smlouvy

Ještě takový důležitý dotaz. Jak to máte, naši GM, se smlouvami? Dostali jste nabídky od jiných týmů, nebo hodláte zůstat? :)

Datum
Vložil
Titulek

Re: Smlouvy

Zatím to vypadá tak, že zůstanu u Detroitu. Jinak možná se budou nějak upravovat soupisky. Na tom se musíme s Petttem ještě domluvit. :)

Datum
Vložil
Titulek

Re: Smlouvy

NA 99% budou použity novější soupisky, které se víc blíží realitě. Umě to vypadá,že mě zlanaří Pittsburgh, ale uvidíme, jak to dopadne, nechtěl bych řešit v průběhu playoff,aby to moje hráče nerozhodilo.

Datum
Vložil
Titulek

Další sezóna

Určitě mám zájem hrát další sezonu, jelikož je vše ok. Web i celá soutěž je vedená parádně a hlavně se nikdo s nikym nedohaduje o blbostech. Pauzu bych bral spíše menší,ale samozřejmě chápu když se pauze udělá delší kvůli maturám atd. Také by nebylo špatně soutěž rozšířit o další týmy. Zdar

Datum
Vložil
Titulek

Re: Další sezóna

Souhlasím. Bral bych nové týmy, aby to bylo zajímavější. A když už Stuchla(M) vzpomněl anketu, tak bych navrhoval "Kdy začít s novou sezonou"?

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Další sezóna

S rozšířením o další týmy souhlasím, jen bysme to chtěli nechat v takové podobné pohodové formě, jak to je teď, takže spíš nabrat někoho známého z okolí. Takže se můžete poptat. :)

Datum
Vložil
Titulek

Re: Další sezóna

Je mi to celkem jedno, kldině může začít sezóna hned jak skončí první. I přesto, že budou maturity vždy si čas na zápas najdu. Možná bych před sezónou udělal menší mistrovstí světa, každý z hráčů by si zvolil nějaký národní tým a hrálo by se nějakým systémem. Pouze návrh :-)

<< 1 | 2 | 3 | 4 >>

Anketní výsledky

Vyhledávání

© 2010 Všechna práva vyhrazena.