Diskuze

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Další sezóna

Něco krátkého by bylo fajn :)

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Další sezóna

S mezisezóním MS bych souhlasil... :) Rozlosovat to na 2 skupiny A a B, kde by se hrály v první týdnu zápasy každý s každým (tj. aždý 3 zápasy). A ve druhém týdnu: dva postup a normálně pavouk 1A s 2B a 2A s 1B, finále a zápas o třetí flek.

Datum
Vložil
Titulek

ANKETA

Chtělo by to nějakou novou anketku :-)

Datum
Vložil
Titulek

Hamachi

Chlapi mám problém. Nějak mi kleklo dnes Hamachi. Nevím, jestli se to časem spraví ale teď se mi načítání sekne u "znova připojuji". Nevíte, čím to může být?

Datum
Vložil
Titulek

sekání

Zdarec poslední dobou se mi většina zápasů hrozně seká (jakoby se to zpomalí a potom zase najednou zrychlí) vůbec se to nedá hrát :-((. Někdy pomůže když zápas přeruším a spustím znova, ale není to pravidlo. Neví někdo co s tím? Takto se to vážně hrát nedá :-((. Ještě mi nejde vyměnit brankář když se o to pokusím tak hra na 50% spadne (ukáže že se soupeř odpojil). Dík za každou radu

Datum
Vložil
Titulek

Re: sekání

A co máš za připojení? Vypínáš všechny programy, když jdeš hrát? (např. i icq) Zkus znovu přehrát sestavy. Je divné, že se to vypíná.

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: sekání

Připojení mám hrozné :-(( přes WIFI (ale jiné online hry jedou ok). Jinak už jsem to několikrát celé přeinstalovával (nhl i doplnky) a nic (vždy se to zase po určité době ukáže)

Datum
Vložil
Titulek

hama

Mám problém, nejde mi hama. Jste na tom někdo stejně?

Datum
Vložil
Titulek

Anketa

No docela nic moc výběr :-) Hokej moc nesleduju .. ale asi ten nejlepší přínos má teď Ovechkin

Datum
Vložil
Titulek

Screeny

Mám tu takový menší fail.. ať použiji jakýkoliv screenshooter, vždy mi ze hry ve výsledku výjde celý černý obrázek.. i přes klávesu PrtScr .. nevíte čím to může být?

<< 1 | 2 | 3 | 4 >>

Anketní výsledky

Vyhledávání

© 2010 Všechna práva vyhrazena.